Technologie

Rychle a efektivně

Jetboil používá výměník tepla FluxRing®, který soustředěním tepla do výměníku snižuje čas vaření a zvyšuje jeho účinnost až na 80 %.

Pro porovnání, standardní vařiče mají typickou účinnost 30–40 %. Tento systém Vám ušetří peníze za plynové kartuše, protože se spotřeba plynu na uvaření stejného množství vody pohybuje na polovině běžných vařičů.

Jedna 100 gramová Jetpower kartuš uvaří až 12 litrů vody. S sebou tak již nebudete nosit plno zbytečných plynových kartuší.

Zdroj: twitter.com/Jetboil
Zdroj: twitter.com/Jetboil

Kompaktně a s nízkou hmotností

Jetboil příslušenství, včetně plynových kartuší, je uloženo v nádobě na vaření. Je tím docíleno efektivního skladování při maximálním využití místa. Chytře integrovaná a lehká konstrukce vařičů Jetboil Vám umožní vaření téměř kdekoli.

Když přidáte úsporu hmotnosti, která plyne z efektivnějšího spalování paliva (tedy potřebujete méně plynových kartuší), Jetboil nemá konkurenci – pro rychlé, snadné a bezpečné vaření.

Snadné použití

Souprava na vaření Jetboil zahrnuje vše potřebné k venkovnímu vaření v jednom celku:

  • Hořáky a varné nádoby poskytují bezkonkurenční funkčnost a jednoduchost použití.
  • Varné nádoby díky jednoduchému systému aretace drží bezpečně na hořáku.
  • Jednoduchost zapalování zajišťuje piezoelektrický zapalovač.
  • Úroveň hoření lze snadno nastavit od nízké teploty po plný výkon.

Po ohřátí umožňují izolační neoprénová vrstva a plastový spodní kryt snadno a bezpečně manipulovat s nádobou. Udrží tak Váš pokrm nebo nápoj dlouho teplý.

Příslušenství

Jetboil nabízí kompletní řadu příslušenství, které zdokonaluje zážitek z outdoorového vaření. Sžijte se s doplňky, které perfektně sedí k varným systémům Jetboil.
1 litrová nádoba Companion, 1,5 litrový FluxRing® hrnec a FluxRing® pánev poskytují všestrannost ve vaření. Užijte si čerstvě uvařenou kávu kdekoliv s naším sbalitelným Cofee Pressem.
Haging Kit, díky němuž Vám v kempu nikdo o vařič nezakopne, nebo který vám umožní vaření dokonce zavěšený na kolmých stěnách.